36101383 - 026

درباره ما

تــــاریخچــه

شرکت جنرال تولز (زیر مجموعه گروه پاریزان صنعت) از سال 1341 فعالیت خود را آغاز نموده و با اخذ نمایندگی از برترین برند های اروپایی محصولات خود را در راستای دستگاه های نظافتی شهری و صنعتی محصولات و مواد شوینده نظافتی، پولیش و دستگاه پولیش خودرو، مکمل های بنزین و روغن، محصولات دیتیلینگ و احیا رنگ خودرو انواع نانو سرامیک بدنه خودرو، رنگ و مشتقات رنگ خودرو ابزار آلات بادی و دستی تعمیرگاهی و صنعتی را ارائه می نماید.

اهداف

با توجه به رشد و توسعه صنعت خودرو در کشور، محصولات دیتیلینگ خودرویی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند. به همین جهت، از تولید کنندگان برجسته دیتیلینگ در جهان، محصولات با کیفیت برای واردات به کشور انتخاب می‌کنیم. هدف اصلی ما در این شرکت، ارائه محصولات با کیفیت بالا و رضایت مشتریان  با یک سرویس مثال زدنی و پشتیبانی برتر، برای رسیدن به بهترین شرایط است.

چشم انداز

ارائه محصولاتی با بالاترین استانداردهای کیفیت، طراحی منحصر به فرد و با استفاده از تکنولوژی های جدید و پیشرفته، به جذب مشتریان و تبدیل آنها به مشتریان دائمی از مهمترین اهداف این شرکت می باشد.

ماموریت اجتماعی

این شرکت به دنبال تأمین نیازهای ایرانیان در زمینه‌ی دیتیلینگ خودرو و در عین حال حفظ محیط زیست است. با تلاش‌های این شرکت، ایرانیان می‌توانند از محصولات با کیفیت در زمینه‌ی دیتیلینگ خودرو به‌راحتی استفاده کنند و به همین ترتیب حفظ زیبایی و نظافت خودرو خود را به‌راحتی انجام دهند.